Webinar 11/2

Funktionerna ni har önskat - Nyheter i Mediaflow

Mediaflow Webinar med nyheter och förbättringar som Ni har efterfrågat. Vår produktchef John Robertsson och produktspecialist Carolina Eklöv visar nya och efterlängtade uppdateringar i Mediaflow - stora som små - flera av dem har kommit till tack vare era tips och önskemål. Vad sägs om att kunna flytta mappar genom att bara dra och släppa, enklare versionshantering för era filmer och smidigare undertextning med hjälp av ljudvågor?

Längd: 29:00

Medverkande

Carolina Eklöv

Carolina Eklöv

Onboarding-specialist

Carolina jobbar med onboarding och träffar många av våra nya kunder när de behöver hjälp att komma igång med Mediaflow. Hon arbetade tidigare som kommunikatör och var i flera år en tv-personlighet i de lokala SVT- och TV4-nyheterna.

John Robertsson

John Robertsson

Chief Product Officer

John är Produktchef på Mediaflow och ansvarig för hur våra tjänster utvecklas och förbättras över tid. Han har ett förflutet som journalist och även kommunikatör på kommun.

Våra webinars

Anmäl dig till kommande livesändningar eller titta i efterhand.

Åk till toppen